Okręgowa Stacja Diagnostyczna

Również dla pojazdów powyżej 3,5 tony.

Łatwy dojazd

Mieścimy się 7 km od Radomia w miejscowości Skaryszew kierunek na Rzeszów. Stacja wyposażona jest  w  duży plac manewrowy oraz parking dla ciężarówek

Pełen zakres badań technicznych

Jako Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów możemy dokonywać badań technicznych aut powyżej 3,5 tony.

Dogodne terminy

Aby umówić się na dogodny termin zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numer
+48 48 363 88 20


W lutym 2014 roku rozpoczęła swoją działalność Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów, nowoczesny obiekt spełniający wszystkie kryteria Unii Europejskiej. Zaprojektowana i wybudowana została z myślą o komforcie i zadowoleniu naszych klientów. Posiadamy wszelkie niezbędne pozwolenia, certyfikaty oraz wykwalifikowaną kadrę diagnostów samochodowych.

Diagnozujemy wszelkie pojazdy od okresowych badań technicznych pojazdów osobowych, ciągników rolniczych, samochodów ciężarowych i naczep, po wszelkie dodatkowe badania techniczne wszystkich typów pojazdów.

Do przeprowadzenia badań i kontroli służy nam nowoczesny i fabrycznie nowy sprzęt polskiego producenta UNIMETAL. Posiadamy także wszystkie uprawnienia niezbędne do obsługi serwisowej, konserwacji, do przeprowadzania przeglądów HDS wydane przez UDT.

W trosce o naszych klientów, systematycznie przypominamy pocztą, sms’m lub poczta elektroniczną o zbliżającym się terminie obowiązkowego badania technicznego w zależności od życzenia klienta.

Cennik wybranych badań technicznych Cena:
Motocykl, ciągnik rolniczy 62 zł
Samochód osobowy do 3,5 t 98 zł
Samochód ciężarowy, ciągnik samochodowy siodłowy do 16 t 153 zł
Samochód ciężarowy powyżej 16t 176 zł
Autobus przeznaczony do przewozu ponad 15 osób 199 zł
Przyczepa/naczepa ciężarowa i specjalistyczna do 3,5t 78 zł
Przyczepa/naczepa ciężarowa i specjalistyczna powyżej 3,5t do 16t 163 zł
Przyczepa/naczepa ciężarowa i specjalistyczna powyżej 16t 177 zł

Stacja oferuje pełny zakres badań technicznych:

1. Okresowe badania techniczne:

  • motocykli i motorowerów; samochodów osobowych; samochodów ciężarowych i specjalnych; ciągników samochodowych; przyczep, naczep ciężarowych i specjalnych; autobusów; ciągników i przyczep rolniczych;

2. Pierwsze badania techniczne:

  • pojazdów sprowadzonych z zagranicy; pojazdów wycofanych z ruchu drogowego i zgłoszonych do ponownej rejestracji; pojazdów zabytkowych; pojazdów typu SAM;

3. Dodatkowe badania techniczne:

  • pojazdów z instalacją gazową; taksówek; pojazdów uprzywilejowanych; pojazdów przewożących materiały niebezpieczne; pojazdów przystosowanych do ciągnięcia przyczepy; pojazdów przeznaczonych do nauki jazdy; sprawdzanie mechanizmów i zespołów w pojazdach: geometrii kół, amortyzatorów, luzów w zawieszeniu, toksyczności spalin, świateł mijania i drogowych itp.

Na terenie serwisu na kierowców czeka miłe miejsce wypoczynku.

Do każdego przeglądu dołączamy miły upominek.

Aby wyjść na przeciw klientom pracującym w różnych godzinach,

Stacja czynna jest od poniedziałku do piątku 7 – 19, a w soboty 8 – 15.